Anasayfa / AAK Academy
AAK Academy

AAK Academy

AAK Akademi

Global bir bitkisel yağ tedarikçisi olan AAK, The Co-Development Company mottosunu, müşterilerine sadece ürün tedarik etmek yerine onlarla birlikte nihai ürünlerini geliştirmek, iyileştirmek ve yeni uygulamaları müşterilerine tanıtmak amacıyla AAK Akademi çalışmalarını yürütmektedir.

Hem doğru ürünün kullanımı ve hem de üretim aşamalarında doğru adımların yürütülmesi gibi fabrikaları ilgilendiren süreçler, ayrıca global gıda trendleri ve yenilikçi yaklaşımlarla ilgili olarak İş Geliştirme, Satınalma ve Pazarlama gibi departmanların ihtiyaçlarına yönelik endüstriyel eğitimlerimiz ile müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca pastacılık tarafında usta, satınalma ve satış eğitimlerimizde düzenli olarak devam etmektedir.Batı dünyasında, yapımı sanat halini almış bir tatlı çeşidi olan pasta ve dolayısıyla pastacılık, Türkiye'de geçen yüzyılın sonlarında görülmeye başlamış, ancak sektörün gerçek temelleri 20. yüzyılın başlarında atılmıştır. El emeği, göz nuruna dayanan bu meslek dalı, ülkemizde babadan oğula geçerek veya usta- kalfa ilişkisi sayesinde bugünlere gelerek kendisini canlı tutmuştur. Bu durum, pastacılık ve ekmekçiliğin yaratıcı yeni atılımlara girmesini önlemiş, yeni elemanların yetişmemesi usta eksikliğine yol açmıştır. Bu eksikliği gidermek için resmi veya özel eğitim kurumları kurma yoluna da gidilmemiştir. Bu amaçla, AAK ACADEMY pastacı ustaları ve usta adayları için, Menderes Özuzun ve Engin Oktekin tarafından, pastanenin düzenini aksatmayacak şekilden kurslar ve seminerler düzenlenmektedir.

AAK ACADEMY ustaları, düzenlenen pastacılık kurslarına katılacak ustaları davet etmek, piyasada karşılaşılan problemleri yerinde çözebilmek veya yeni çeşitlerin geliştirilmesinde yardımcı olmak amacıyla düzenli piyasa ziyaretleri yapmaktadır.

Her türlü AAK Akademi talebinizi tr.info@aak.com adresi kanalıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,