AAK Turkey olarak, Türk pastacılık sektörü ve endüstriyel gıda sektörü için çok önemli hammaddelerden olan bitkisel yağlar ve margarinlerin satış, pazarlama ve ticari faaliyetlerini yürütmekteyiz. Profesyonellerin gereksinimlerini, en ileri üretim teknikleri ve uluslararası kalite standartlarında karşılama hedefinde olan AAK ürün yelpazesi, daima en yüksek hijyen koşullarında ve en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmekte olup, sağladığı kullanım kolaylığı ve zaman tasarrufu ile de kullanıcılarının, verimlilik, kalite ve karlılık artışına da katkıda bulunmaktadır. Pastacılık ürün partföyümüz yüksek teknik bilgi birikimi ve bünyemizdeki ustalarımızın uzun yıllar sektördeki tecrübeleri ile hazırlanmıştır.

Endüstriyel gıda portföyümüzde süt ürünleri yağı eşdeğeri yerine kullanılabilen yağlarımız vardır. Aynı zamanda ürünlerimiz çikolatalar ve şekerleme ürünleri için sıfır trans yağ dolgu maddesi olarak kakao yağı yerine de kullanılabilir. AAK Turkey, yenilikçi ve lider kimliğiyle, Türk pastacılık sektöründe liderdir. Pastacılık yağ ve margarinlerinin üretiminden, piyasayla ilgili tüm bilgilerin müşterilierimizle paylaşımına, eğitim merkezimiz ve fuarlarımızdan, hijyene verilen öneme kadar, her konuda öncü olmayı kendisine ilke edinmiştir. AAK Academy Eğitim Merkezimizde, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitim faaliyetleri ile Türk pastacılığının gelişimine önemli katkılar sağlıyor ve paylaşımlarda bulunuyoruz.

Çözüm üretiyoruz…

AAK Turkey olarak müşterilerimiz için sadece portföyümüzdeki ürünlerimizi değil, aynı zamanda üretimlerine uygun çözümler geliştiriyoruz. Katmadeğerli çözümlerimizle, üretimlerinize sadece bitmiş ürün olarak değil, komple bir servis paketi dahilinde, teslimat hızımızla, teknik desteğimizle ve beklentilerinize uygun esasların tümüyle destek veriyoruz. AAK Turkey, pastacılık ve endüstriyel gıda sektörlerindeki lider konumunu, profesyonellerin ufkunu genişletmeyi amaçlayan periyodik mesleki bilgi paylaşımlarını, teknik destek hizmetleri ve pastacılıkla ilgili her türlü soru ve öneriler için desteğini sürdürmektedir.

Bize tr.info@aak.com adresimizden her türlü konu için ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye'ye yayılmış, konusunda uzman distribütörleri ve satış kadroları ile müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası, her konuda hizmet veren AAK Turkey ayrıca, bünyesindeki uzman kadrolarıyla müşterilerinin sorunlarının çözüm bulmaya ve gelecekte de profesyonellerin yanında olmaya devam edecektir.