BEBEK MAMALARI

BEBEK MAMALARI

Yeni doğmuş bebeklerin gelişimi için yağ önemli bir rol oynar. Yağın iyi bir enerji kaynağı olmasının yanı sıra hücre gelişimi ve hücre zarlarının yapısına katılan esansiyel yağ asitleri önemli bebeklerin gelişiminde fizyolojik ve metabolik faaliyetler için gereklidir. Bu yüzden yağın yeterli esansiyel yağ asitlerini içeriyor olması bebek mamaları için oldukça önemlidir.

Bu yüzden AAK bebekler için özel yağlar üretirken anne sütünün özelliklerine tam olarak erişmeyi hedefler. Geçtiğimiz yıllarda farklı yağ karışımlarının bebeklerin gelişmesinde nasıl rol oynadığını araştıran bilim insanları ve endüstrinin önemli araştırma konularından biri.

Farklı özelliklerde yağları AAK bebekler için özel formulasyonlarla üretmek için her gün çalışıyor ve müşterileriyle yeni ürünler geliştiriyor. Konu yeni doğan bebeklerin beslenmesiyse ileri teknoloji ve sıkı kontrollerle yaptığımız yağ karışımları özel paketlenerek elinize ulaşır. Bebek beslenmesi için ozel yağlarımız:

  • Akonino ® Tailor made blends
  • Akonino ® Organic
  • Akonino ® DHA 24
  • InFat™ betapalmitate-anne sütüyle aynı profil InFat™ AAK’nın şirketlerinden Advanced Lipids ürünü olarak satılmaktadır.